Cestovní agentura Jana Fišerová

Meditace a čarování v barvách duhy

 
Většina z nás si přeje být charismatickou osobností a usiluje o to, aby naše aura, éterická energie, která obklopuje všechny živé bytosti, byla přívětivá. Následující kouzlo napomůže k tomu, aby se lidé kolem vás cítili příjemně, chtěli zůstat ve vaší blízkosti a byli ochotni vám nezištně a ochotně pomáhat.
Posaďte se pohodlně na místo, kde vás nikdo nebude vyrušovat, zavřete oči a zhluboka dýchejte. Vdechujte nosem a vydechujte ústy. Přemýšlejte o svých pocitech, touhách, přáních. Představujte si, že vdechujete pouze čistou energii a vydechujete vše, co je vám nemilé.
Důležitou součástí vašeho kouzlení by měly být i svíčky v barvách duhy a správné načasování. Začínáte pondělkem, a to v době, kdy Měsíc začíná dorůstat.  Můžete končit úplňkem, ale rozhodně se vyhněte ubývající fázi.
V pondělí zapálíte svíčku fialovou, protože je to barva změny, intuice, pokroku v duchovní sféře a lásky v duši.
V úterý zapálíte svíčku indigovou, což je barva, jakou má inkoust. Je to barva klidu, míru, pozitivního myšlení, tvůrčí představivosti a touhy po dalším rozvoji osobnosti. Až skončíte s vdechy a výdechy, zapalte ještě pondělní fialovou svíčku, meditujte a nechejte obě svíčky hořet ještě deset minut.
A je tu středa, kdy zapálíte modrou svíčku. Při hlubokém dýchání se ponoříte do modré barvy, která podporuje rozšiřování a rozpínání vědomí, a zároveň ničí choroboplodné zárodky v našem těle.  Po pár minutách zapálíte ještě pondělní a úterní svíčku.  Při třech plamíncích tiše meditujete nebo nahlas pronášíte svá tajná přání. 
 
Celý rituál opakujete až do neděle. Čtvrtek patří barvě zelené, barvě přírody a jara. Je to barva ohleduplnosti, rovnováhy, rozhodnosti a vytrvalosti,   Ve pátek zapálíte žlutou svíčku, což je  nejen barva intelektu, ale i  barva světla a poledního slunce. Lidé o ní hovoří také jako o barvě moudrosti, inteligence. Tato barva pomáhá budovat komunikaci, působí proti depresím.
Sobota je ve znamení svíčky oranžové, což je barva síly, vitality, laskavosti  a starostlivosti. Oranžová stabilizuje vztahy všeho druhu a pomáhá hlavně těm, kteří ztratili chuť do života. Jste-li smutní, oranžová barva zažene nudu a udělá z vás věčně mladého člověka. Neděle patří barvě červené. Tuto barvu milují silní jedinci, kteří oplývají energií, snadno zdolávají překážky, jsou vždy dobře naladěni a umějí se radovat ze života. V neděli bude před vámi hořet celé spektrum barev. A než hořící svíčky sfouknete, soustřeďte se v myšlenkách na své přání ve spojení s každou svíčkou, poproste některého z andělů o pomoc při realizaci svého snu. Poděkujte a postupně sfoukněte všechny svíčky, které by společně neměly hořet déle než deset minut.
Závěrem uvádím následující radu: meditace by měla být prováděna s prázdným žaludkem, neboť jak se lidově říká – s plným žaludkem se špatně studuje. Nalaďte se na tu správnou strunu a zaměřte pozornost na svůj vnitřní život.
Mnoho potěšení a příjemné prožitky během meditace a čarování v barvách duhy
Vám přeje

Vaše kartářka