Cestovní agentura Jana Fišerová

Důležité o koronaviru

 
 

BEZPEČNOSTNÍ A ZDRAVOTNÍ SITUACE NA LODÍCH MSC CRUISES

Rádi bychom Vás informovali o situaci způsobené koronaviry v Číně. Tak jako vždy , tak i v tomto případě naší cestovní kanceláři a plavební společnosti MSC CRUISES velmi záleží na bezpečnosti a zdraví všech našich klientů. Velmi pozorně sledujeme situaci a konzultuje každý vývoj situace 24 hodin každý den.
Plavební společnost MSC CRUISES již přijala na svých lodích bezpečnostní a zdravotní opatření, která jsou důležitá pro bezpečnost a zdraví našich klientů. Spousta těchto opatření je preventivního charakteru a můžou omezit nebo prodloužit některé procedury, zejména při nalodění a vylodění.
  1. bezpečnostních důvodů jsou určitá omezení, která mohou změnit plavební okruh nebo i odmítnout vstup na palubu lodi pro některé klienty. tohoto důvodu všichni klienti naší CK, kteří aktuálně vyráží na plavby budou dotazování , zda v posledních 30 dnech nenavštívili postižené oblasti nebo Čínu a zda nemohli přijít do styku, kde by mohl být přenos infekce možný a nebo zda v poslední době neměl příznaky infekce . Důrazně upozorňujeme na nutnost pravdivého prohlášení. Tyto dotazníky se budou vyplňovat při vylodění

Ženeva, Švýcarsko, 31. ledna 2020 - 18:40

Na základě propuknutí infekcí koronaviry v Číně společnost MSC Cruises okamžitě přijímá další preventivní opatření pro zdraví a pohodu svých hostů a posádky ve všech svých globálních flotilách.

Společnost MSC Cruises podnikla od 24. ledna řadu akcí a vzhledem k nejnovějšímu vývoji koronaviry dnes provedla v rámci své flotily další opatření v oblasti veřejného zdraví. Ačkolina palubě žádné z lodí MSC Cruises nejsou žádné případy koronaviry, tato opatření představují další kroky k zajištění zdraví a pohody všech hostů a posádky.
DOTAZNÍKY:
 Hosté ze všech národností jsou povinni vyplnit dotazník před naloděním, aby zajistili, že na palubu své lodi nebude nikdo,§ kdo cestoval z pevninské Číny nebo navštívil pevninskou Čínu za posledních 30 dníKaždý, kdo cestoval z pevninské Číny nebo navštívil pevninskou Čínu za posledních 30 dní, bude odepřen přístup k lodi;
SKENOVÁNÍ TEPLOTY
 Povinné bezdotykové tepelné skenování prováděné pro všechny hosty a posádku před naloděním pro každou plavbu provozovanou společností kdekoli na světě a pro osoby se známkami nebo příznaky nemoci, jako je horečka (≥ 38 ° C / 100,4 ° F) nebo horečka§, zimnice, kašel nebo potíže s dýcháním budou odepřeny nalodění;
DALŠÍ OPATŘENÍ
*Zvýšená hloubková hygiena na každé lodi celé flotily linky MSC CRUISES
*Hosté, kteří mohou mít příznaky horečky, budou izolováni ve své kabině a stejné opatření platí pro jejich blízké kontakty, včetně hostů pobývajících ve stejné kabině a rodinných příslušníků, jakož i každého člena posádky, který těmto hostům mohl sloužit.
*Tato opatření navazují na předchozí opatření přijatá minulý týden. Hosté a posádka, kteří minulý týden cestovali z pevninské Číny, byli již při nalodění vyšetřeni na příznaky a byli požádáni, aby hlásili jakékoli příznaky nemoci do palubního zdravotního střediska.
*Od vypuknutí koronaviru v Číně společnost MSC Cruises pečlivě sleduje situaci v oblasti veřejného zdraví a bezpečnosti v každém z regionů, kde se její lodě plují. Společnost konzultovala mezinárodní a místní zdravotnické úřady, aby dodržovala jejich rady a doporučení.

MSC SPLENDIDA - PLAVBY V ČÍNĚ

Vzhledem k situaci, která v Číně probíhá, museli jsme s ohledem na veřejné zdraví přemístit výchozí bod plavby Grand Voyage, která se koná 14. února 2020 na MSC Splendida. Výchozím bodem se místo Šangaje v Číně stává Singapur v Malajsii. Vzhledem k tomu, že cestování do Číny je v tuto chvíli velmi omezené, bylo přijato toto rozhodnutí o změně v zájmu bezpečnosti a pohody našich cestujících. Tyto opatření souvisí i s rušením nebo změnou letů.
28. ledna, 1. února, 5. února a 9. února jsme zrušili plavby MSC Splendida z Šangaje do Japonska.
Plavba Grand Voyage je první co se koná s touto změnou trasy.
Jako náhradu, jsme se snažili, a vyvinuli novou a obohacenou trasu o nové destinace včetně Langkawi, Penang a Kuala Lumpur v Malajsii, či Ho Či Minovo město ve Vietnamu.
Shromáždili jsme informace od všech hlavních leteckých společností, které nám řekly, že klienti mohou u původních letů žádat navrácení částky nebo si tyto lety mohou převést na let do jiné destinace. Pokud si klienti rezervovali letenku samostatně, budeme jim nápomocni.
Důležité je, aby si všichni klienti změnili let z ŠANGHAJE DO SINGAPURU.
Nalodění začne probíhat již ve čtvrtek 13. února od 18:00 (odpoledne Singapurského času).
Loď vypluje ze Singapuru v pátek 14. února v 23:00 (Singapurského času).

Převzato od Cestovn kanceláře RIVIERA TOUR autorizovaný prodejce plaveb SCM Cruises viz  https://www.rivieratour.cz/cs/caste-dotazy/zdravotni-situace-na-lodich-msc-cruises sdílí Jana Fišerová F-M Kontakt certifikovaný prodejce plaveb SCM Cruises.