Cestovní agentura Jana Fišerová

Rychlé vyhledání zájezdu

Rychlé vyhledání zájezdu

Zajímavosti

rnc-logo-color.jpg

Kovotour

PŘEDNÍ ČESKÉ A NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE

Levná dovolenáCelý svět


Hotely ČR, SR, Rakousko, Maďarsko, Kuba


Vyplňte, co hledáte !

Vypište co hledáte

GO parking

Numerologické karty

ZDARMA  NUMEROLOGICKÉ KARTY - akční nabídka – v měsíci lednu a v únoru 2016.
V závěru výkladu tarotových karet si můžete nechat pro upřesnění situace vyložit  ZDARMA NUMEROLOGICKÉ KARTY. Od března 2016 je výklad těchto karet zpoplatněn částkou 70,- Kč.
 
Numerologické karty nám pomáhají lépe a přesněji pochopit sebe i naše bližní. Počítání číslic udává naprosto přesné výsledky, v nichž se zrcadlí náš život.
Numerologické karty můžeme zapojit do svého běžného života.
 

  1. Denní karta: zamícháte všech 70 karet a vytáhnete si jednu kartu – kartu dne. Zajímavý obrázek Vás vede k zamyšlení nad smyslem právě probíhajícího všedního dne, a afirmace Vás povede cestou, která Vám pomůže najít rychlé řešení pro daný den.
  2. Dialog mezi kartou a břichem: zamícháme všech 70 karet a při míchání se soustředíme na jednu konkrétní otázku. Vytáhnu jednu kartu, která představuje naše vědomí, myšlení. Pak vytáhneme druhou kartu, kterou položíme pod první kartu – symbolicky na břicho. Tato druhá karta představuje naše podvědomí, city. Otočíme obě karty a podle dialogu, který mezi sebou obě karty vedou, rozpoznáme, zda vědomí a podvědomí jsou v souladu či v rozporu a v čem je problém, který bychom měli napravit.
  3. Trojúhelníkové formace: v nich se řeší milostné a partnerské vztahy, naše vlastní minulost, přítomnost a budoucnost.