Cestovní agentura Jana Fišerová

Rychlé vyhledání zájezdu

Rychlé vyhledání zájezdu

Zajímavosti

rnc-logo-color.jpg

Kovotour

PŘEDNÍ ČESKÉ A NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE

Levná dovolenáCelý svět


Hotely ČR, SR, Rakousko, Maďarsko, Kuba


Vyplňte, co hledáte !

Vypište co hledáte

GO parking

MADŽONG

 
 
ZDARMA  MADŽONG - akční nabídka – v měsíci září a říjnu 2015.
V závěru výkladu tarotových karet si můžete nechat pro upřesnění situace vyložit ZDARMA  madžongové karty. Od listopadu 2015 je výklad madžongových karet zpoplatněn.
 
 
 
Co je vlastně madžong?
Madžong je přímý potomek starobylého orákula, s nímž se čínští vědci radili  před tisíciletími. Balíček obsahuje 144 karet, jejichž významy jsou úzce spjaty s čínskou symbolikou.
Předpovědi a rady, které madžong nabízí, jsou praktické, konkrétní a rozumné. Karty při výkladu nejprve odhalují současný problém, který tazatel musí řešit. Dále je výklad zaměřen na tazatelovu osobnost, naznačí blízkou budoucnost a události, které už probíhají. V další fázi výkladu poznáte překážky, které musíte překonat, seznámíte se s úkoly, které je třeba splnit, abyste se posunuli dál. Madžong vám nabídne i způsob, jakým se dají nepříjemnosti vyřešit, pomáhá najít cestu k dosažení vytčeného cíle.V závěru výkladu se objeví i výsledek přítomného nebo budoucího vývoje. Výklad madžongových karet je nadčasový, pomáhá při orientaci v oblasti různých stránek života – partnerské vztahy, finance, studium, společenské postavení a pod.  
Předpověď zahrnuje období  jednoho roku.